Prodaja, Stan Kolašin Ostalo, 31 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kolašin, Ostalo

Adresa na upit

150.000 €

4.838,7 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

31 m²

Kompleks u Kolašinu br. 2357 Projekat u Kolašinu: Novi standard planinskog odmora Projekat u Kolašinu — najveće planinsko odmaralište na Balkanu, smešteno u severnom delu Crne Gore. Projekat obuhvata 23 hotelske i stambene zgrade i 73 privatna ekskluzivna šalea, razvijena u skladu sa generalnim planom kompanije Ecosign — vodećeg svetskog projektanta planinskih odmarališta. Odmaralište je smešteno na dva nivoa: 1450 i 1600 metara. Na visini od 1450 m nalaze se 13 zgrada i 45 šalea, a na visini od 1600 m — 10 zgrada i 28 šalea. Oba nivoa su povezana žičarama, koje obezbeđuju potpune mogućnosti za skijanje u okviru jedinstvene koncepcije. Projekat, kao novo premijum odmaralište sa ski-in/ski-out sistemom, postavlja nove standarde alpskog odmora u Jadranskom regionu. Danas je Kolašin najbrže rastući grad Crne Gore, uključujući i primorske gradove. Postao je ne samo mesto za odmor zimi i leti, već i za stalno stanovanje. Zimi projekat privlači turiste mogućnostima za skijanje, snoubording, rafting, skijaške ture, vožnju motornim sankama i pešačenje. Leti nudi planinske retreate, treking, rafting, ribolov, jahanje, safari, posete kanjonima i pećinama. Odmaralište se nalazi u neposrednoj blizini nacionalnih parkova Crne Gore. Sadržaji i infrastruktura: Projekat obuhvata širok spektar zabavnih sadržaja: više od 35 restorana, brojne barove i prodavnice, spa centre, fitnes klubove i diskoteke. Privatni šale obezbeđuju 24-časovni servis sa ličnim batlerom i kuvarom. Od 2020. godine developeri iz cele zemlje, uključujući južne regione, aktivno investiraju u razvoj severne Crne Gore. Projekat je postao glavni centar privlačenja za posetioce severnog dela zemlje. Brza saobraćajnica, otvorena u julu 2022. godine, povezuje prestonicu i aerodrom sa odmaralištem Kolašin, smanjujući vreme putovanja na 45 minuta. Druga faza izgradnje saobraćajnice, koja će biti završena u roku od tri godine, smanjiće vreme putovanja iz Beograda do Kolašina na manje od tri sata. Izgradnja i razvoj: Ove godine je već počeo sa radom prvi hotel „S“ (brend Swissotel). Tri dodatna hotela („D“, „E“ i „Q“) planiraju se završiti ove zime, zgrade „R“ i „B“ — do kraja sledeće godine. U donjem delu na visini od 1600 m počela je izgradnja zgrada N, O, P, kao i zgrade „C“ („Hotel B“) na visini od 1450 m. U novoj zgradi biće prostrana SPA zona, a upravljanje će preuzeti jedna od poznatih svetskih hotelskih mreža, obezbeđujući visok nivo komfora za goste. Ponuda meseca: Dostupno je nekoliko apartmana po atraktivnoj ceni. Detalje proverite kod naših menadžera. Prva 4 privatna ekskluzivna šalea spremna su za izdavanje ove godine, a paralelno se nastavlja izgradnja još 14 šalea. Ovaj projekat u Kolašinu je idealno mesto za odmor i investicije, koje spaja premijum komfor, jedinstvenu lokaciju i raznovrsne mogućnosti za aktivan život tokom cele godine.