Prodaja, Stan Budva Bečići, 62 m2

3. apr 2026.
Advert Image
1 / 6
Aleksandra Đuričković

Aleksandra Đuričković

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

153.000 €

2.467,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

62 m²

Sprat / Spratnost

2

Prodaje se funkcionalan i lijepo raspoređen dvosoban stan u atraktivnom dijelu Bečića. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade i idealan je kako za porodični život, tako i za izdavanje. Osnovne informacije: Lokacija: Bečići Sprat: 2. sprat Struktura: dvosoban stan Cijena: 160.000€ Stan odlikuje dobra organizacija prostora, prirodna osvijetljenost i prijatna atmosfera. U blizini se nalaze plaža, prodavnice, restorani i svi neophodni sadržaji za udoban život. Odlična prilika za investiciju ili život na moru.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 30.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

153.000 €

Učešće

30.600 €

Kredit

122.400 €

Kamata

81.702 €

Iznos mjesečne rate

680 €

  • Uploaded content
    Aleksandra

    Aleksandra Đuričković

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 58 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €

Jednosoban

1

58 m²

Prodaja

130.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 57 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €