Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 63 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

497.000 €

7.888,9 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

63 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Porto Montenegru br. 3036 Prodaje se stan sa jednom spavaćom sobom upetozvezdanom hotelu SIRO, prvom hotelu brendaSIRO by Kerzner Internationalu Evropi — mestu gde filozofija zdravlja i aktivnog načina života postaje deo svakodnevice. Savremena koncepcija života SIRO je novi format ugostiteljstva, zasnovan na pet ključnih elemenata blagostanja:fitnes, ishrana, san, oporavak i svesnost. Ovde je sve stvoreno za one koji teže harmoniji tela i uma. Vlasnici apartmana dobijajupotpun pristup hotelskoj infrastrukturi, uključujući20-metarski bazen, inovativnivelnes centar, studio za jogu i teretane sa opremom najnovije generacije. Poseban ponos kompleksa je salaExperience Box, kreirana za individualne treninge i grupne časove uz primenu savremenih tehnologija oporavka i monitoringa. Stan za komfor Apartmani površine63 m²spajaju funkcionalnost i savremenu estetiku. Svetla dnevna zona se neprimetno nastavlja u kuhinju otvorenog tipa, stvarajući jedinstven prostor za odmor i druženje. Udobna spavaća soba, prostrano kupatilo iterasa sa pogledom na bazen i morečine enterijer zaokruženim i harmoničnim. Stambena jedinica je potpuno nameštena i spremna za useljenje. U zgradi je predviđenapodzemna garaža, koja obezbeđuje udobnost i sigurnost. Lokacija i infrastruktura Kompleks se nalazi u prestižnom deluBoka Place, samo nekoliko koraka odriva Porto Montenegra— jedne od najprestižnijih marina na Jadranu. U okolini se nalaze butici svetskih brendova, restorani visoke kuhinje, prijatni kafići i spa centri. Boka Place je stvoren kao savremeni gradski prostor, gde arhitektura podstiče društvenu interakciju, a centralni trg postaje prirodno mesto susreta i odmora. U neposrednoj blizini: Međunarodni aerodrom Tivat — 10 minuta vožnje Stari grad Kotor — 15 minuta Budva — 30 minuta Investicioni potencijal Apartmani u SIRO nisu samo prostor za život, već imogućnost isplative investicije. Vlasnici mogu učestvovati uprogramu izdavanja hotela, poveravajući upravljanje profesionalnom timu i ostvarujući stabilan prihod. Ova nekretnina spaja filozofiju zdravlja, premium komfor i jedinstvenu atmosferu Jadranske obale.SIROuPorto Montenegru— to je stil života u kojem luksuz postaje prirodan deo harmonije.