Prodaja, Poslovni prostor Budva Ostalo, 70 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Poslovni prostor Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

315.000 €

4.500 € / m²

Broj kupatila

-

Kvadratura

70 m²

Kancelarija u Budvi br. 378 Luksuzni kancelarijski prostor u poslovnom centru TQ Plaza, ukupne površine 70 m². Prestižna lokacija u samom centru grada Budve, u neposrednoj blizini šetališta i Starog grada. Slobodna raspodela prostora. Panoramsko zastakljivanje, velika terasa, prelep pogled. U kancelariji su dovedene sve instalacije, urađena je kompletna završna obrada, bez nameštaja, pripremljena je zona za ugradnju mini-kuhinje za zaposlene. U prostoriji je moguće organizovati do 10 radnih mesta. Postoji mogućnost spajanja sa susednom kancelarijom površine 95 m², kao i mogućnost prenamene u stambeni fond. Vlasnik je spreman da razmotri opciju zamene za nekretninu u Moskvi.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 63.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

315.000 €

Učešće

63.000 €

Kredit

252.000 €

Kamata

168.209 €

Iznos mjesečne rate

1.401 €

Poslovni prostor

26. apr 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Poslovni prostor za prodaju Ostalo, Budva – 70 m², . Cijena: 315.000 €

-

-

70 m²

Prodaja

315.000 €

Prodaja - Poslovni prostor Budva, Ostalo

Poslovni prostor

4. apr 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Budva, Ostalo

Budva, Ostalo