Prodaja, Stan Tivat Seljanovo, 72 m2

3. apr 2026.
Advert Image
1 / 11
Concept Real Estete

Concept Real Estete

Fizičko lice
Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Seljanovo

Adresa na upit

194.000 €

2.694,4 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

72 m²

Sprat / Spratnost

3

Namjesten dvosoban stan, korisne povrsine 72 m2 ( u Ln 57 m2), pozicioniran na 3 spratu ( poslednjem - potkrovlje) kvalitetne vojne stambene zgrade u naselju Seljanovo, Tivat. Struktura: velika dnevna soba sa odovojenom trpezarijom i kuhinjom, dvije spavace sobe, ostava, kupatilo i velika zatvorena terasa. Takodje, stan posjeduje podrum. Stan je opremljen, djelimicno renoviran, prostran i funkcionalan, jugo-zapadno orjentisan. Zgrada ne posjeduje lift. Zgrada se sastoji od dva ulaza, gdje su na svakom spratu organizovana samo po dva stana, sto garantuje mir i privatnost. Zgrada je smjestena u mirnom dijelu Seljanova, nedaleko od Porto Montenegro i mora i u blizini svih potrebnih sadrzaja za komforan porodicni zivot. Parking za stanare zgrade je dostupan ispred zgrade. Vlasnistvo 1/1, papiri uredni. Kontakt: 067 444 900

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

194.000 €

Učešće

38.800 €

Kredit

155.200 €

Kamata

103.596 €

Iznos mjesečne rate

863 €

  • Uploaded content
    Concept Real Estete

    Fizičko lice

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Tivat, Seljanovo

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Tivat, Seljanovo

Tivat, Seljanovo