Prodaja, Stan Budva Bečići, 52 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

229.320 €

4.410 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

52 m²

Apartman u Bečićima br. 2077 Luksuzni kompleks na prvoj liniji u letovalištu Bečići predstavlja spoj savremenih arhitektonskih rešenja na jednoj od najboljih lokacija Budvanske rivijere u Crnoj Gori. Savremene građevinske tehnologije, jedinstvena dizajnerska rešenja, razvijena infrastruktura, visokokvalitetni materijali čine ovaj projekat jednim od najboljih na crnogorskom primorju. Kompleks se sastoji od šezdeset tri luksuzno opremljena stana, od kojih pedeset ima pogled na more, a trinaest na zelenu baštu i otvoreni bazen. Sadrži: osam studio-apartmana od 52 do 55 kvadratnih metara.šest jednosobnih apartmana od 53 do 66 kvadratnih metara.četrdeset dva dvosobna apartmana od 78 do 123 kvadratna metra.pet trosobnih apartmana od 123 do 138 kvadratnih metara.dva penthausa od 151 do 161 kvadratnih metaraTakođe, na teritoriji kompleksa vlasnicima će biti dostupno: PlažaDva restoranaKafe na šestom spratu sa otvorenom terasomOtvoreni bazenBarHamamDečje igrališteProdavnica igračaka za decuApoteka.Svi stanovi se prodaju po sistemu „ključ u ruke“ i biće potpuno namešteni i spremni za useljenje. Stanovi su opremljeni nameštajem po standardima hotelske usluge 5-zvezdanog hotela. Stanovi sa savremenim dizajnom uključuju prostrane dnevne boravke sa prvoklasnom kuhinjom, udobne i mirne spavaće zone, savremena kupatila i balkone sa vazdušnim kliznim prozorima. Budućim vlasnicima stanova u kompleksu biće dostupne sve usluge, uključujući: konsijerža, recepciju 24 sata, čišćenje soba, uslugu parkiranja, obezbeđenje. Dostupne su usluge organizacije transfera sa aerodroma i do aerodroma, izleta, iznajmljivanja automobila, jahti, helikoptera, kao i organizacije različitih proslava na teritoriji kompleksa i van njega.