Prodaja, Zemljište Kotor Radanovići, 2848 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 4
Anastasija Pajović

Anastasija Pajović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Kotor, Radanovići

Radanovici bb

370.240 €

130 € / m²

Kvadratura

2848 m²

📢 Na prodaju plac – Radanovići, Kotor 🌿 📍 Lokacija: Radanovići, Kotor 📐 Površina: 2.848 m² Plac se nalazi na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, pogodan za različite investicione i razvojne projekte. Zemljište je pravilnog oblika i predstavlja odličnu priliku za izgradnju stambenog, turističkog ili poslovnog objekta. 📝 Vlasništvo: 1/1, bez tereta i ograničenja 💶 Cijena: 130 € / m² 📌 Moguća korekcija cijene za ozbiljne kupce 📞 Kontakt: +382 69 564 564 📧 Email: office@lifeinmontenegro.me

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 74.048 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

370.240 €

Učešće

74.048 €

Kredit

296.192 €

Kamata

197.707 €

Iznos mjesečne rate

1.646 €

  • Uploaded content
    LV REAL ESTATE

    Anastasija Pajović

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 1850 m². Cijena: 381.100 €

1850 m²

Prodaja

206 €/m²

381.100 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 506 m². Cijena: 76.000 €

506 m²

Prodaja

150,2 €/m²

76.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 1016 m². Cijena: 132.080 €

1016 m²

Prodaja

130 €/m²

132.080 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 1980 m². Cijena: 203.940 €

1980 m²

Prodaja

103 €/m²

203.940 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 1409 m². Cijena: 211.500 €

1409 m²

Prodaja

150,1 €/m²

211.500 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 3500 m². Cijena: 735.000 €

3500 m²

Prodaja

210 €/m²

735.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Donjegrbaljski put

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 13751 m². Cijena: 962.570 €

13751 m²

Prodaja

70 €/m²

962.570 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Radanovići, Kotor – 7000 m². Cijena: 980.000 €

7000 m²

Prodaja

140 €/m²

980.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

1980 m²

Prodaja

103 €/m²

203.940 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

1850 m²

Prodaja

206 €/m²

381.100 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

3500 m²

Prodaja

210 €/m²

735.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

506 m²

Prodaja

150,2 €/m²

76.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

1409 m²

Prodaja

150,1 €/m²

211.500 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

1016 m²

Prodaja

130 €/m²

132.080 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Adresa na upit

7000 m²

Prodaja

140 €/m²

980.000 €

Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Donjegrbaljski put

13751 m²

Prodaja

70 €/m²

962.570 €