Prodaja, Stan Budva Petrovac, 173 m2

7. maj 2026.
Advert Image
1 / 14

Eksterni link

Snežana Nikić

Snežana Nikić

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Petrovac

Adresa na upit

270.000 €

1.560,7 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

4

Kvadratura

173 m²

Sprat / Spratnost

2

Prostran duplex stan sa 4 spavaće sobe u Petrovcu | 173m² Na prodaju prostran duplex stan u Petrovcu ukupne površine 173m². Stan se prostire na dva nivoa i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i velikim brojem prostorija, što ga čini odličnim izborom za porodični život ili investiciju za izdavanje. Strukturu stana čine veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, četiri spavaće sobe i četiri kupatila. Stan posjeduje i dvije prostrane terase sa obje strane stana koje pružaju dosta prirodnog svjetla i prijatan prostor za boravak. Stan je veoma komforan, svijetao i dobro organizovan. Dodatne pogodnosti: parking mjesto ispred zgrade mirna lokacija blizina mora, restorana i prodavnica Zahvaljujući rasporedu i velikoj kvadraturi, stan predstavlja odličnu investiciju i postoji mogućnost podjele na dvije zasebne stambene jedinice, što ga čini pogodnim kako za porodični život, tako i za turističko ili dugoročno izdavanje.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 54.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

270.000 €

Učešće

54.000 €

Kredit

216.000 €

Kamata

144.179 €

Iznos mjesečne rate

1.201 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Mont - Real Estate

    Snežana Nikić