Prodaja, Zemljište Budva Sveti Stefan, 5300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

400.000 €

75,5 € / m²

Kvadratura

5300 m²

Plac na Svetom Stefanu br. 1209 Prodaje se plac u oblasti Sveti Stefan, nedaleko od grada Budve. Plac ukupne površine 5300 m², nalazi se na 3000 metara od mora. Plac je urbanizovan i postoji projekat izgradnje. Na placu je dozvoljena izgradnja pet vila, ne više od tri sprata (S + P + 1), površine do 300 m². U blizini placa nalazi se neophodna infrastruktura - voda, struja, put. Sa placa se pruža predivan pogled na more.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 80.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

400.000 €

Učešće

80.000 €

Kredit

320.000 €

Kamata

213.599 €

Iznos mjesečne rate

1.779 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 453 m². Cijena: 97.000 €

453 m²

Prodaja

214,1 €/m²

97.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 2084 m². Cijena: 250.000 €

2084 m²

Prodaja

120 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

16. sept 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 2390 m². Cijena: 1.673.000 €

2390 m²

Prodaja

700 €/m²

1.673.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 1341 m². Cijena: 2.999.997 €

1341 m²

Prodaja

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

Jednosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 63 m², 1 kupatilo. Cijena: 320.000 €

Jednosoban

1

63 m²

Prodaja

320.000 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 85 m², 3 kupatila. Cijena: 325.500 €

Trosoban

3

85 m²

Prodaja

325.500 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 106 m², . Cijena: 390.000 €

Trosoban

-

106 m²

Prodaja

390.000 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 50 m², . Cijena: 72.500 €

Jednosoban

-

50 m²

Prodaja

72.500 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

16. sept 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

2390 m²

Prodaja

700 €/m²

1.673.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

1341 m²

Prodaja

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

2084 m²

Prodaja

120 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

453 m²

Prodaja

214,1 €/m²

97.000 €