Prodaja, Zemljište Budva Sveti Stefan, 2084 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

250.000 €

120 € / m²

Kvadratura

2084 m²

Plac u Svetom Stefanu br. 909 Prodaje se zemljište u budvanskom kraju, Sveti Stefan. Ukupna površina zemljišta iznosi 2084 m². Detaljni plan parcele je u izradi, međutim na preliminarnom projektnom planu su označene kuće ili vile. Sva infrastruktura i put su u blizini parcele. Sa parcele se pruža predivan pogled na more i ostrvo Sveti Stefan. Sveti Stefan (srp. Sveti Stefan) — letovalište u Crnoj Gori, smešteno na obali Jadranskog mora, na Budvanskoj rivijeri, 5 kilometara jugoistočno od Budve. Sveti Stefan je bio važan trgovački centar i transportno čvorište u vreme Mletačke republike. Naseljen je u XV veku i dugo je predstavljao obično ribarsko selo. Odmor u Svetom Stefanu bio je popularan među mnogim poznatim ličnostima: u svoje vreme, gosti letovališta bili su Bobi Fišer, Sofi Loren, Klaudija Šifer i Silvester Stalone. Plaža, sa ružičasto-crvenim sitnim šljunkom, nalazi se u pravcu Miločera. Takođe se ovde nalazi vila „21“ — najskuplja vila Jadranske obale, a cena boravka u njoj određuje se aukcijom.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 50.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

250.000 €

Učešće

50.000 €

Kredit

200.000 €

Kamata

133.499 €

Iznos mjesečne rate

1.112 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 453 m². Cijena: 97.000 €

453 m²

Prodaja

214,1 €/m²

97.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 5300 m². Cijena: 400.000 €

5300 m²

Prodaja

75,5 €/m²

400.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

16. sept 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 2390 m². Cijena: 1.673.000 €

2390 m²

Prodaja

700 €/m²

1.673.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Sveti Stefan, Budva – 1341 m². Cijena: 2.999.997 €

1341 m²

Prodaja

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 68 m², . Cijena: 221.100 €

Jednosoban

-

68 m²

Prodaja

221.100 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 60 m², . Cijena: 235.000 €

Dvosoban

-

60 m²

Prodaja

235.000 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 50 m², . Cijena: 72.500 €

Jednosoban

-

50 m²

Prodaja

72.500 €

Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Sveti Stefan, Budva – 42 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.500 €

Jednosoban

1

42 m²

Prodaja

105.500 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

16. sept 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

2390 m²

Prodaja

700 €/m²

1.673.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

30. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

1341 m²

Prodaja

2.237,1 €/m²

2.999.997 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

5300 m²

Prodaja

75,5 €/m²

400.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Adresa na upit

453 m²

Prodaja

214,1 €/m²

97.000 €