Prodaja, Stan Budva Ostalo, 75 m2

03119599
-
Prodaja
Stan Budva, Ostalo
Budva, Crna Gora
172.500 €
2.300 € / m²
Broj soba
2
Broj kupatila
1
Kvadratura
75 m²
Sprat / Spratnost
6
Stan u Budvi br. 309 Veoma prostran moderan trosoban stan od 75 kv. m, u centru Budve, u naselju Dubovica (autobuska stanica, dom zdravlja) sa dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka, povezanog sa kuhinjskim delom, iz kojeg se izlazi na veliku terasu (13 kv. m), dve odvojene spavaće sobe, predsoblja i dva kupatila. U svim prostorijama je hrastov parket, a u kuhinjskom delu i kupatilima italijanska keramika Parcelanosa, Veis. U kupatilima i kuhinji je podno grejanje Rehau. U stanu su instalirani: interfonski sistem, sistem dovodne i odvodne ventilacije i Fujitsu split klima uređaj. Zgrada je opremljena sa dva lifta u svakom sektoru (ABC) Schindler, doveden je optički kabl za internet, priključena je kablovska televizija. Ugrađena su stakla sa posebnom zaštitom od sunca i ultraljubičastih zraka. U zgradi je opremljen sistem protivpožarne zaštite, protivpožarni alarm. U ulazu je stepenište obloženo keramičkim pločicama od porcelanskog kamena, hromirane ograde, takođe su obezbeđena dva nivoa podzemne garaže za 129 automobila i motocikala, prostorije za potrebe stanara (ostave). Samo deset minuta hoda ulicom sa potpuno ravnim reljefom, do prelepe peščano-šljunkovite plaže. Iz prozora dnevnog boravka i spavaće sobe pruža se pogled na grad i more. Do Starog grada je 800 m, u blizini su supermarketi MAXI, FRANCA, MEGA, kafići, restorani, ambulanta na 200 m. Nudimo na prodaju nove luksuzne stanove u visokokvalitetnom stambenom kompleksu u Budvi od 37,3 kv. m do 190 kv. m po ceni od 1.950/kv. m do 2500 evra/kv. m