Prodaja, Stan Budva Ostalo, 70 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

153.000 €

2.185,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

70 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Budvi br. 1976 Stan se nalazi u manjem stambenom kompleksu u mirnom delu Budve, u blizini manastira Podmaine, na mestu koje ne dotiče gradska gužva. Za razliku od drugih sličnih delova Budve, ovaj kompleks nije na velikoj uzvišenosti, pa će put do mora biti lak. Kompleks ima svoju zatvorenu baštu sa bazenom, ležaljkama, drvećem i odvojenom zonom za roštilj, tako da se iz stana pruža pogled na zelenilo: planine i baštu. Potpuno namešten stan površine 70m2, ima dve odvojene spavaće sobe i jedno kupatilo. Nalazi se na drugom spratu petospratne zgrade sa liftom.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 30.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

153.000 €

Učešće

30.600 €

Kredit

122.400 €

Kamata

81.702 €

Iznos mjesečne rate

680 €

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica 4 Jula

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 68 m², 1 kupatilo. Cijena: 125.000 €

Jednosoban

1

68 m²

Prodaja

125.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 70 m², 1 kupatilo. Cijena: 126.000 €

Dvosoban

1

70 m²