Prodaja, Stan Kotor Ostalo, 150 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Ostalo

Adresa na upit

360.000 €

2.400 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

3

Kvadratura

150 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Kotoru br. 173 Evo predloga opisa koji će istaći atraktivnost ponude: Prostran stan površine 150 m² u slikovitom Bokokotorskom zalivu — idealan izbor za veliku porodicu, jer ovde imate čak 4 spavaće sobe i udoban dnevni boravak. Samo 450 metara od azurnog mora, ova nekretnina će vam pružiti atmosferu mira i zadivljujući pogled sa sopstvenog balkona.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 72.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

360.000 €

Učešće

72.000 €

Kredit

288.000 €

Kamata

192.239 €

Iznos mjesečne rate

1.601 €

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Adresa na upit

Četvorosoban stan za prodaju Ostalo, Kotor – 160 m², 2 kupatila. Cijena: 390.000 €

Četvorosoban+

2

160 m²

Prodaja

390.000 €

Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Kotor – 136 m², 3 kupatila. Cijena: 425.538 €

Dvosoban

3

136 m²

Prodaja

425.538 €

Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Kotor, Opština Kotor, Crna Gora

Četvorosoban stan za prodaju Ostalo, Kotor – 160 m², 3 kupatila. Cijena: 450.000 €