Prodaja, Stan Budva Centar, 72 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Centar

Budva, Opština Budva, Crna Gora

280.000 €

3.888,9 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

72 m²

Sprat / Spratnost

6

Apartmani u Budvi br. 1692 Prodaju se visoko profitabilni apartmani u novogradnji u centru grada Budve, svega 200 metara od šetališta i plaže. U blizini se nalazi sva neophodna infrastruktura: restorani, kafići, prodavnice, tržni centar, saloni lepote, škola, opremljene plaže itd. Stari deo grada nalazi se na svega 7 minuta hoda od zgrade. Apartmani su predviđeni za 6 ležajeva i podeljeni su na 2 odvojene jedinice - apartman sa 1 spavaćom sobom, površine 42 m2 (4 ležaja) i studio, površine 30 m2 (2 ležaja). Ova dva apartmana povezana su zajedničkom terasom, površine 12 m2. Apartmani su deo postojećeg apart-hotela i imaju odlične rezultate u izdavanju na platformama kao što su booking.com i airbnb. Sobe u apart-hotelu su potpuno opremljene i nameštene po hotelskim standardima kategorije 4* - nameštaj i kućni aparati, kartice za pristup i automatsko uključivanje/isključivanje struje, senzori na prozorima i balkonima za automatsko isključivanje klima uređaja pri otvorenom prozoru, recepcija sa mogućnošću povezivanja računara za programiranje elektronskih ključeva/kartica, pomoćna prostorija za vešernicu/skladište, video nadzor u holu.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 56.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

280.000 €

Učešće

56.000 €

Kredit

224.000 €

Kamata

149.519 €

Iznos mjesečne rate