Prodaja, Stan Budva Bečići, 84 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

345.000 €

4.107,1 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

3

Kvadratura

84 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Bečićima br. 2080 U prodaji su apartmani u poslovnoj zgradi sa pogledom na more u turističkom naselju Bečići, na Budvanskoj rivijeri. Na raspolaganju budućim vlasnicima su usluge recepcije 24/7, bazen na krovu, đakuzi, sauna, parno kupatilo, kao i teretana. Takođe, u kompleksu se nalazi vešeraj, a cela zgrada je pod video nadzorom. Sav nameštaj i sanitarije su najvišeg kvaliteta, za potpuni komfor kupaca. U neposrednoj blizini nalazi se jedna od najlepših peščanih plaža u Crnoj Gori, restorani visoke klase, apoteke, supermarketi i kafići. Grad Budva udaljen je pet minuta vožnje automobilom.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 69.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

345.000 €

Učešće

69.000 €

Kredit

276.000 €

Kamata

184.229 €

Iznos mjesečne rate

1.534 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 83 m², 2 kupatila. Cijena: 295.000 €

Dvosoban

2

83 m²

Prodaja

295.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

26. mart 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 89 m², 2 kupatila. Cijena: 299.000 €