Prodaja, Stan Podgorica Zabjelo, 35 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

77.600 €

2.217,1 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

35 m²

Prodaje se komforna garsonjera 35.24m2 u izgradnji, naselje Zelenika, Podgorica.Nalazi se na prizemlju manje stambene zgrade.Rok za useljenje je 3 mjeseca.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 15.520 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

77.600 €

Učešće

15.520 €

Kredit

62.080 €

Kamata

41.438 €

Iznos mjesečne rate

345 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Zabjelo, Podgorica – 33 m², 1 kupatilo. Cijena: 75.900 €

Garsonjera

1

33 m²

Prodaja

75.900 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

21. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Zabjelo, Podgorica – 36 m², 1 kupatilo. Cijena: 77.000 €

Jednosoban

1

36 m²

Prodaja

77.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

24. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Jednosoban

1

36 m²

Prodaja

77.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

11. maj 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 kupatilo. Cijena: 77.600 €

Garsonjera

1

35 m²

Prodaja

77.600 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

10. mart 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Garsonjera za prodaju Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 kupatilo. Cijena: 83.000 €

Garsonjera

1

35 m²

Prodaja

83.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo