Prodaja, Stan Kotor Kavač, 56 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 11
Slavica  Popović

Slavica Popović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Kavač

Adresa na upit

190.000 €

3.392,9 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

56 m²

Zamislite da svaki dan počinje ovako. Između Kotora i Tivta, u mirnom dijelu Kavača, nalazi se stan koji nudi više od kvadrata — nudi način života. U pitanju je jednosoban stan površine 56m², smješten na prvom spratu, pažljivo organizovan tako da pruža maksimalan komfor i funkcionalnost za svakodnevni život. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste kompletno iskustvo koje dolazi uz nju: ✔️ pristup bazenu ✔️ spa centar (sauna i relax zona) ✔️ moderno opremljena teretana ✔️ veliki parking koji stanari koriste bez ograničenja ✔️ mirna lokacija, a na samo nekoliko minuta od Kotora i Tivta ✔️ aerodrom Tivat udaljen svega 5km Stan se nalazi u okviru kompleksa koji pruža osjećaj privatnog resorta — idealno za one koji žele balans između mira, prirode i dostupnosti svih sadržaja. Savršen izbor za: – život tokom cijele godine – odmor na primorju – investiciju i izdavanje

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

190.000 €

Učešće

38.000 €

Kredit

152.000 €

Kamata

101.460 €

Iznos mjesečne rate

845 €

  • Uploaded content
    Premium Group

    Slavica Popović

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Kotor, Kavač

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Kotor, Kavač

Kotor, Kavač

Kavač, Crna Gora

Garsonjera za prodaju Kavač, Kotor – 26 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit