Prodaja, Kuća Budva Pržno, 320 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Pržno

Adresa na upit

1.600.000 €

5.000 € / m²

Broj soba

6

Broj kupatila

6

Kvadratura

320 m²

Vila u Pržnu br. 1893 Vila se nalazi na 20 m od mora, sa prelepom peščanom plažom, u samom centru nekadašnjeg ribarskog sela Pržno. Mesto je veoma lepo i romantično, onoliko koliko to uopšte može biti nekadašnje ribarsko naselje. Fasada zgrade obložena je prirodnim crnogorskim kamenom, ručne izrade. Ukupna površina vile iznosi 320m2 i obuhvata 6 spavaćih soba i 6 kupatila. U mestu je razvijena infrastruktura, postoje kafići, restorani, apoteke, prodavnice mobilne telefonije i raznovrsne prodavnice.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 320.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.600.000 €

Učešće

320.000 €

Kredit

1.280.000 €

Kamata

854.397 €

Iznos mjesečne rate

7.115 €

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Pržno

Budva, Pržno

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Pržno, Budva – 453 m², . Cijena: 990.000 €

7

-

453 m²

Prodaja

990.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Pržno

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Pržno

Budva, Pržno

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Pržno, Budva – 1000 m², . Cijena: 4.200.000 €

6

-

1000 m²

Prodaja

4.200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Stari Grad

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Stari Grad