Prodaja, Kuća Herceg Novi Ostalo, 232 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

460.000 €

1.982,8 € / m²

Broj soba

5

Broj kupatila

1

Kvadratura

232 m²

Kuća u Herceg Novom №374 Kuća sa predivnim pogledom na more. A pošto je ovo kuća u Crnoj Gori, i na planine. Nalazi se u gradu Herceg Novi, koji je smešten u podnožju planine Orjen. Grad je osnovan krajem 14. veka, vlasnici i kulture su se stalno menjali, i to je njegovoj arhitekturi dalo jedinstvenost. Gradić Igalo (često se smatra delom Herceg Novog) popularno je balneološko odmaralište. Nudimo Vam da se ovde nastanite. Velika (232 m²) kvalitetna kuća, sasvim blizu (200 m) plaže. Na tri sprata zgrade nalaze se: 1. sprat - kuhinja, dnevna soba, kupatilo i spavaća soba 2. sprat - tri velike spavaće sobe 3. sprat - jedna spavaća soba i kuhinja, plus velika otvorena terasa. Na svakom spratu postoje balkoni sa predivnim pogledom. Kuća je potpuno nameštena i samo čeka Vaš dolazak.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 92.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

460.000 €

Učešće

92.000 €

Kredit

368.000 €

Kamata

245.639 €

Iznos mjesečne rate

2.045 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Herceg Novi – 250 m², 1 kupatilo. Cijena: 370.000 €

5

1

250 m²

Prodaja