Prodaja, Stan Budva Bečići, 95 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

385.000 €

4.052,6 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

95 m²

Sprat / Spratnost

6

Stan u Bečićima br. 2223 Ovaj izuzetni premium stan, smešten u apart-hotelu Belvedere Residence u Bečićima, predgrađu Budve, predstavlja savršen spoj luksuza i komfora. Stan ima ukupnu površinu od 95 kv. m i obuhvata dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase, pružajući dovoljno prostora za udoban boravak. Visina plafona od 3 metra dodaje osećaj prozračnosti i prostranosti enterijeru, a bočni pogled na more omogućava uživanje u slikovitim pejzažima. U julu 2023. godine u stanu je izveden skupocen renovacioni rad, koji je obuhvatio: - Topli podovi na celoj površini stana. - Vrata sa skrivenom ugradnjom. - Senčane profile, koji stvaraju efekat “lebdećeg zida”. - Ugradni nameštaj, izrađen po meri. - Promišljenu prepravku rasporeda i dizajnerska rešenja. - Dva velika bojlera, koji obezbeđuju komforno korišćenje kade. - Skupocenu sanitariju i toalete savremenog rimless modela. Stambeni kompleks “Belvedere Residence” nudi svojim gostima i rezidentima odličan bazen sa pogledom i ležaljkama, letnji bar sa pićima i malo dečje igralište. Smešten u brzo razvijajućem području Novi Bečići, apart-hotel se nalazi u neposrednoj blizini odličnih restorana, fitnes kluba, supermarketa IDEA i Mix Markt, velikog dečjeg i otvorenog sportskog igrališta, kafića, kao i različitih sadržaja za decu i odrasle. To ga čini idealnim mestom za život ili odmor.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita