Prodaja, Stan Budva Ostalo, 29 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Lastva Grbaljska

78.000 €

2.689,7 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

29 m²

Stambeni kompleks u Lastvi Grbaljskoj br. 2452 Moderan stambeni kompleks u Budvi pored plaže Jaz Novi stambeni projekat, smešten u zelenom delu Budve, u podnožju brda Budvanska Lastva. Kompleks uspešno spaja prirodni mir sa blizinom glavnih gradskih i turističkih sadržaja. Samo nekoliko minuta vožnje deli ga od centra Budve, Starog grada, marine, prodavnica, restorana, kao i čuvene plaže Jaz — jedne od najpopularnijih na čitavoj obali Crne Gore. Projekat se sastoji od šest zasebnih stambenih zgrada, izvedenih u savremenom arhitektonskom stilu sa elementima mediteranske estetike. Korišćeni su visokokvalitetni fasadni materijali, uključujući prirodni kamen, drvo i energetski efikasne tehnologije. Zgrade su projektovane u niskogradnom formatu: sa podzemnim garažama, prizemljem i dva puna nivoa. Kompleks je deo velikog stambenog i infrastrukturnog projekta, u koji ulaze vile, sportski tereni, zone za odmor, stambeni i komercijalni objekti. Kompleks zauzima centralno mesto u ovoj koncepciji, što ga čini posebno atraktivnim kako za život, tako i za ulaganje. Stanovi u kompleksu projektovani su sa maksimalnom pažnjom prema komforu. Prostrane terase, funkcionalni rasporedi, velika količina prirodne svetlosti, kvalitetna termo- i zvučna izolacija, savremeni sistemi grejanja i hlađenja — sve to obezbeđuje visok nivo života tokom cele godine. Trenutno su u prodaji dostupni različiti tipovi stanovanja: kompaktni studiji površine 29 m², 34 m² i 39 m², udobni stanovi sa jednom spavaćom sobom površine 52 m², kao i prostrani apartmani sa dve spavaće sobe površine 88 m². Svi stanovi imaju direktan ili delimičan pogled na more i okolna brda. Na teritoriji kompleksa biće uređene zone za odmor, zelenilo i parking. Sva neophodna gradska i turistička infrastruktura nalazi se na pešačkoj udaljenosti, a pogodna lokacija čini ovaj kompleks idealnim izborom kako za lično stanovanje, tako i za investicije. Završetak radova i puštanje objekta u upotrebu planirani su za 1. jul 2027. godine.