Prodaja, Zemljište Budva Reževići, 423 m2

Hitno

6. apr 2026.
Advert Image
1 / 4
Petar Popović

Petar Popović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Reževići

Adresa na upit

300.000 €

709,2 € / m²

Kvadratura

423 m²

PRODAJE SE GRAĐEVINSKI PLAC | 423m² | 300.000€ – REŽEVIĆI, BUDVA Lokacija: Reževići, Budva Površina: 423 m² Cijena: 300.000€ Prodaje se građevinski plac površine 423m² u Reževićima, malom i mirnom primorskom mjestu između Svetog Stefana i Petrovca. Plac je pozicioniran na svega 140 metara od mora i predstavlja izuzetnu investicionu priliku. ⸻ Karakteristike placa: • Površina 423 m² • Udaljenost od mora 140 m • Pogled na more • Mirna i atraktivna lokacija ⸻ Dodatno: • Dozvola za izgradnju vile • Planirana površina objekta 300 m² • Predviđena gradnja na tri nivoa ⸻ Plac se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju luksuzne vile ili investiciju. ⸻ Agencija: Popović Prime Estate Kancelarija: Zabjelska Vektra, ulaz 5, Podgorica Telefon: +382 68 146 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 60.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

300.000 €

Učešće

60.000 €

Kredit

240.000 €

Kamata

160.199 €

Iznos mjesečne rate

1.334 €

  • Uploaded content
    Popović Prime Estate

    Petar Popović

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 450 m². Cijena: 241.000 €

450 m²

Prodaja

535,6 €/m²

241.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 420 m². Cijena: 110.000 €

420 m²

Prodaja

261,9 €/m²

110.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 3561 m². Cijena: 285.000 €

3561 m²

Prodaja

80 €/m²

285.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1000 m². Cijena: 297.000 €

1000 m²

Prodaja

297 €/m²

297.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1000 m². Cijena: 300.000 €

1000 m²

Prodaja

300 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1390 m². Cijena: 350.000 €

1390 m²

Prodaja

251,8 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 834 m². Cijena: 220.000 €

834 m²

Prodaja

263,8 €/m²

220.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Reževići

Kuća

16. jan 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Reževići, Budva – 433 m², 5 kupatila. Cijena: 315.000 €

5

5

433 m²

Prodaja

315.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 3200 m². Cijena: 1.000.000 €

3200 m²

Prodaja

312,5 €/m²

1.000.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

450 m²

Prodaja

535,6 €/m²

241.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

3561 m²

Prodaja

80 €/m²

285.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 10556 m². Cijena: 750.000 €

10556 m²

Prodaja

71 €/m²

750.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1390 m²

Prodaja

251,8 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1000 m²

Prodaja

300 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

420 m²

Prodaja

261,9 €/m²

110.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

834 m²

Prodaja

263,8 €/m²

220.000 €