Prodaja, Stan Herceg Novi Kumbor, 290 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Herceg Novi, Kumbor

Adresa na upit

2.650.000 €

9.137,9 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

3

Kvadratura

290 m²

Stan u Portonovom br. 4009 Prostrani dupleks-penthaus sa dve spavaće sobe i pogledom na more u Village Residences, Portonovi 2 spavaće sobe2+1 kupatilaPovršina objekta: 290 m²Potpuno nameštenApartman zauzima dva nivoa: Prvi nivo:veliki dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima, gostinjski toalet, vešeraj i terasa.Drugi nivo:krov sa terasom i bazenom površine 53 m².U cenuje uključeno jedno parking mesto, kao i sav ugrađeni i pokretni nameštaj i oprema. Portonovi Montenegro— ultra-premijum rizort na Jadranu, koji obuhvata 218 objekata svetske klase i modernu marinu za megajahte na uskom delu ulaza u Bokokotorski zaliv. Portonovi zauzima izvanrednu lokaciju između planina i mora sa zadivljujućim pogledom na netaknutu jadransku obalu. Kompleks Portonovi uključuje: prvi u Evropi rizortOne&Onlyluksuzne rezidencijemedicinski i wellness SPA centar Henri Chenotmarinu svetske klase za servisiranje megajahtinajveću peščanu plažu u regionu sa luksuznim beach klubomprodavnice, kafiće i restorane na šetalištu

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 530.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

2.650.000 €

Učešće

530.000 €

Kredit

2.120.000 €

Kamata

1.415.095 €

Iznos mjesečne rate

11.784 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach