Prodaja, Poslovni prostor Podgorica Preko Morače, 71 m2

14. jun 2025.
Advert Image
1 / 5
Stevan Đurašević

Stevan Đurašević

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Poslovni prostor Podgorica, Preko Morače

Adresa na upit

320.000 €

4.507 € / m²

Broj soba

-

Broj kupatila

-

Kvadratura

71 m²

Prodaje se kompletno opremljena  stomatološka ordinacija u Podgorici, dio Preko Morače. Ordinacija posjeduje radnu dozvolu. U ordinaciji se nalaze tri stomatološke stolice Sirona Simens, veliki i mali ortopan kao i sva neophodna oprema. Komplet oprema je uvezena iz Njemačke. Kompletno opremljena stomatološka ordinacija u glavnom gradu Crne Gore je donra investicija ako se uzmu u obzir cijene stomtoločkih usluka kod nas a pogotovo imajući u vidu da zdravstveni turizam je u svijetu sve popularniji. Cijene stomatoloških usluga kod nas su niže u odnosu na zapadnu Evropu tako da imamo veliki potencijal kada je zdravstveni turizam u pitanju.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 64.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

320.000 €

Učešće

64.000 €

Kredit

256.000 €

Kamata

170.879 €

Iznos mjesečne rate

1.423 €

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    Sveti Stefan - Real Estate

    Stevan Đurašević

Slične nekretnine
Prodaja - Poslovni prostor Podgorica, Preko Morače

Poslovni prostor

24. feb 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Podgorica, Preko Morače

Podgorica, Preko Morače

Adresa na upit

Poslovni prostor za prodaju Preko Morače, Podgorica – 103 m², . Cijena: 258.000 €

-

-

103 m²

Prodaja

258.000 €

Prodaja - Poslovni prostor Podgorica, Preko Morače

Poslovni prostor

9. feb 2026.
Prodaja - Poslovni prostor Podgorica, Preko Morače