Prodaja, Stan Podgorica Gorica C, 58 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 13
Monika  Deda

Monika Deda

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Gorica C

Adresa na upit

203.000 €

3.500 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

58 m²

Sprat / Spratnost

4

Na prodaju moderan i funkcionalno uređen dvosoban stan površine 58m² na Goricu C. Stan se nalazi na IV (poslednjem) spratu u prestižnom kompleksu Gorica Residence. Strukturu stana čine ulazni hodnik, kupatilo, dvije udobne spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom, kao i velika terasa sa prelijepim pogledom. Nekretnina je potpuno nova i neuseljavana, opremljena kvalitetnim i savremenim namještajem i uređajima, te predstavlja idealnu priliku za porodični život ili investiciju bez dodatnih ulaganja. Kompleks Gorica Residence nalazi se u mirnom i bezbjednom okruženju, okružen zelenilom i prirodom, pružajući savršen balans privatnosti i urbanog načina života. Lokacija omogućava brz i jednostavan pristup centru grada i svim važnim sadržajima. Agent: Damir Džogović 067/228-624

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 40.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

203.000 €

Učešće

40.600 €

Kredit

162.400 €

Kamata

108.402 €

Iznos mjesečne rate

903 €

  • Uploaded content
    Domus Nekretnine

    Monika Deda

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Gorica C

Stan

2. sept 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Gorica C, Podgorica – 57 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €

Jednosoban