Prodaja, Zemljište Budva Kamenovo, 8820 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

1.058.400 €

120 € / m²

Kvadratura

8820 m²

Građevinsko zemljište u Kamenovu br. 190 Evo predloga atraktivnog opisa za vaš objekat: Ekskluzivna parcela u Kamenovu — idealno mesto za realizaciju vašeg projekta iz snova, samo 2,5 km od azurnog mora. Na prostranom zemljištu već su predviđene zone za odmor sa dva bazena, što ovu ponudu čini jedinstvenom investicijom u premium stil života na obali.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 211.680 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

1.058.400 €

Učešće

211.680 €

Kredit

846.720 €

Kamata

565.183 €

Iznos mjesečne rate

4.706 €

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Kamenovo, Budva – 985 m². Cijena: 900.000 €

985 m²

Prodaja

913,7 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Zemljište

20. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Kamenovo, Budva – 2441 m². Cijena: Na upit

2441 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Kuća

16. jan 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Kamenovo, Budva – 240 m², 3 kupatila. Cijena: 1.200.000 €

3

3

240 m²

Prodaja

1.200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Kamenovo, Budva – 240 m², 2 kupatila. Cijena: 1.200.000 €

3

2

240 m²

Prodaja

1.200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Dvosobna kuća za prodaju Kamenovo, Budva – 70 m², . Cijena: 155.000 €

2

-

70 m²

Prodaja

155.000 €

Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Stan

18. mart 2026.
Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Kamenovo, Budva – 86 m², 1 kupatilo. Cijena: 260.000 €

Dvosoban

1

86 m²

Prodaja

260.000 €

Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Kamenovo, Budva – 140 m², 2 kupatila. Cijena: 390.000 €

Dvosoban

2

140 m²

Prodaja

390.000 €

Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Xlvii, 85315 Budva, Crna Gora

Trosoban stan za prodaju Kamenovo, Budva – 191 m², 2 kupatila. Cijena: 400.000 €

Trosoban

2

191 m²

Prodaja

400.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

985 m²

Prodaja

913,7 €/m²

900.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Zemljište

20. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Adresa na upit

2441 m²

Prodaja

Cijena na upit