Prodaja, Stan Budva Kamenovo, 140 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

390.000 €

2.785,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

140 m²

Stanovi u Kamenovu br. 1072 Prodaju se dva dvospratna stana (dupleksa) luksuzne klase. Stanovi se nalaze u Kamenovu. Do plaže Kamenovo ima 200 m pravim putem kroz zelenu zonu. Stambeni kompleks se sastoji od osam dvospratnih apartmana sa sopstvenom teritorijom i bazenom. Vila je smeštena u netaknutoj zelenoj zoni plaže Kamenovo. Kompleks je namenjen za stalno komforno stanovanje i porodični odmor. Na teritoriji se nalazi parking. Svaki apartman ima poseban ulaz sa svojim mini dvorištem. U unutrašnjem dvorištu se nalazi bazen sa prečišćavanjem vode morskom solju i prostor sa ležaljkama. Postoji i prostor za roštilj. U svakoj sobi je svoj klima-uređaj, mermerno stepenište, kovanje, prirodni kamen, na prozorima zaštitne žaluzine. Prodaju se dva stana: Br. 1 - površina 140 m2 + 20 m2 terasa / namešten / cena 390.000 € 1. nivo - hodnik, veliko kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba sa izlazom na terasu. 2. nivo - hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe sa garderoberima, iz svake spavaće sobe - terasa sa pogledom na more. Br. 2 - površina 180 m2, uključujući terasu pri ulazu 20 m2 / sa kuhinjom i tehnikom / cena 480.000 € 1. nivo - hodnik, veliko kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, terasa sa pogledom na more. 2. nivo - tri spavaće sobe sa terasama sa pogledom na more, hodnik, veliko kupatilo.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 78.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%