Prodaja, Stan Budva Ostalo, 73 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Adresa na upit

308.000 €

4.219,2 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

2

Kvadratura

73 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Budvi br. 2388 Pogled na stari grad i panoramski pogled na more – san koji je postao stvarnost! PROJEKAT: Kuhinja sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, dva kupatila, prostrana terasa za odmor. Novogradnja 2022. godine: nova kuća sa savremenim rešenjima i kvalitetnom završnom obradom. Prednosti: Kvalitetno renoviranje: udobnost i stil u svakom kutku.Instaliran je sistem klimatizacije – idealna mikroklima tokom cele godine.Potpuno opremljena kupatila – spremno za upotrebu.Električni bojleri – topla voda bez brige.Povoljna lokacija: U pešačkoj udaljenosti od škole Adriatic – pogodnost za porodicu.Samo 500 metara do mora – uživajte u šetnjama i odmoru na plaži.Privatni parking pored kućeUkupna površina:73 m² Ovaj projekat je idealan kako za udoban život, tako i za investiciju! Pozovite nas da saznate više i zakažete razgledanje!

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 61.600 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

308.000 €

Učešće

61.600 €

Kredit

246.400 €

Kamata

164.471 €

Iznos mjesečne rate

1.370 €

Stan

14. okt 2025.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 72 m², 1 kupatilo. Cijena: 250.000 €