Prodaja, Stan Bar Centar, 54 m2

7. maj 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Aleksandar V

Aleksandar V

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Bar, Centar

Adresa na upit

174.000 €

3.222,2 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

54 m²

Sprat / Spratnost

1

Na prodaju jednosoban stan – K Residence (kod pijace), Bar 📐 Površina: 54 m² 🏢 1. sprat 🛋 Komforan jednosoban stan 🌊 Pogled prema moru 🏢 Kompleks nudi: 🏊 SPA centar 💪 Teretanu ✨ Moderan i kvalitetan objekat 📍 Odlična lokacija u blizini pijace i svih sadržaja 💰 Cijena: €174.000 ID: 889

Dodatne karakteristike

Kupatilska oprema

Tuš kabina

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 34.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

174.000 €

Učešće

34.800 €

Kredit

139.200 €

Kamata

92.916 €

Iznos mjesečne rate

774 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Bar, Centar

Stan

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Stan Bar, Centar

Bar, Centar

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Centar, Bar – 49 m², 1 kupatilo. Cijena: 156.000 €

Jednosoban

1

49 m²

Prodaja

156.000 €

Prodaja - Stan Bar, Centar

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Bar, Centar

Bar, Centar

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Centar, Bar – 56 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.000 €

Jednosoban

1

56 m²

Prodaja

105.000 €

Prodaja - Stan Bar, Centar

Stan

13. jan 2026.
Prodaja - Stan Bar, Centar

Bar, Centar

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Centar, Bar – 51 m², 1 kupatilo. Cijena: 122.400 €

Jednosoban

1

51 m²

Prodaja

122.400 €

Prodaja - Stan Bar, Centar

Stan

16. jan 2026.