Prodaja, Kuća Žabljak Centar, 200 m2

12. maj 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

Anastasija Pajović

Anastasija Pajović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Žabljak, Centar

Adresa na upit

330.000 €

1.650 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

3

Kvadratura

200 m²

Sprat / Spratnost

4

Na prodaju prostrana kuća površine 200 m², smještena u mirnom dijelu Žabljaka, na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja. Nekretnina se nalazi na placu površine 300 m² i predstavlja odličan spoj privatnosti, funkcionalnosti i dobre lokacije. Kuća je pogodna kako za porodično stanovanje, tako i za turističku namjenu i izdavanje, zahvaljujući velikoj potražnji za smještajem na Žabljaku tokom cijele godine. Prostor je funkcionalno organizovan i pruža mogućnost prilagođavanja različitim potrebama budućih vlasnika. Lokacija nekretnine omogućava brz i jednostavan pristup centru grada, restoranima, marketima i svim sadržajima potrebnim za ugodan boravak i život. Zbog svog položaja i potencijala, ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku na jednoj od najtraženijih planinskih destinacija u Crnoj Gori. Postoji mogućnost zamjene za dvosoban stan u Podgorici.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 66.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

330.000 €

Učešće

66.000 €

Kredit

264.000 €

Kamata

176.219 €

Iznos mjesečne rate

1.467 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    LV REAL ESTATE

    Anastasija Pajović

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Stan

15. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Žabljak, Centar

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Centar, Žabljak – 82 m², 1 kupatilo. Cijena: 170.000 €

Trosoban

1

82 m²

Prodaja

170.000 €

Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Stan

24. mart 2026.
Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Žabljak, Centar

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Centar, Žabljak – 69 m², 2 kupatila. Cijena: 172.500 €

Dvosoban

2

69 m²

Prodaja

172.500 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

4. jan 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Borje, Žabljak – 207 m², 3 kupatila. Cijena: 310.000 €

6

3

207 m²

Prodaja

310.000 €

Prodaja - Zemljište Žabljak, Centar

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Centar, Žabljak – 361 m². Cijena: 26.500 €

361 m²

Prodaja

73,4 €/m²

26.500 €

Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Stan

15. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Stan Žabljak, Centar

Žabljak, Centar

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Centar, Žabljak – 57 m², 1 kupatilo. Cijena: 160.000 €

Jednosoban

1

57 m²

Prodaja

160.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Ostalo

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Ostalo

Žabljak, Ostalo

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Ostalo, Žabljak – 75 m², . Cijena: 120.000 €

3

-

75 m²

Prodaja

120.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

3. maj 2026.
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Adresa na upit

Trosoba kuća za prodaju Borje, Žabljak – 99 m², 1 kupatilo. Cijena: 170.000 €

3

1

99 m²

Prodaja

170.000 €

Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Kuća

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Kuća Žabljak, Borje

Žabljak, Borje

Borje II

Trosoba kuća za prodaju Borje, Žabljak – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 170.000 €

3

1

45 m²

Prodaja

170.000 €