Prodaja, Kuća Tivat Ostalo, 144 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Tivat, Ostalo

Adresa na upit

322.000 €

2.236,1 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

3

Kvadratura

144 m²

Kuća u Lepetanima br. 2343 Prodaja kuće u Lepetanima, Tivat Tip:Prodaja kućeLokacija:Lepetane, TivatCena:322 000 evraSpavaće sobe:4Kupatila:3Stambena površina:144 m²Plac:200 m²Udaljenost do mora:20 metaraPrva linija uz moreOpis: Jedinstvena istorijska zgrada na prvoj liniji u Lepetanima, Tivat, sa zadivljujućim pogledom na more. Kuća, stara više od 100 godina, temeljno je rekonstruisana 80-ih godina uz dodatak armirano-betonskih konstrukcija. Smeštena samo 3,5 km od Porto Montenegra, kuća nudi prostrane stambene površine: 4 spavaće sobe3 kupatilaMalo, prijatno dvorište ispred kućeZelena bašta sa voćkama i zelenilom iza kućeZgrada se sastoji od 3 odvojena stana, što je čini odličnom opcijom za porodicu ili posao izdavanja

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 64.400 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

322.000 €

Učešće

64.400 €

Kredit

257.600 €

Kamata

171.947 €

Iznos mjesečne rate

1.432 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Begovići, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Tivat – 300 m², 3 kupatila. Cijena: 270.000 €

5

3

300 m²

Prodaja

270.000 €

Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Tivat, Ostalo