Prodaja, Stan Herceg Novi Kumbor, 45 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Herceg Novi, Kumbor

Adresa na upit

150.000 €

3.333,3 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

45 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Kumboru br. 2437 Stan sa pogledom na zaliv u novom delu Kumobora Površina: 45 m²Sprat: 2.Parking: lično parking mesto uključeno Opis Prodaje se udoban jednosoban stan u savremenom stambenom kompleksu, smeštenom u novom delu Kumobora — samo 250–300 metara od mora (4–5 minuta peške). Kompleks se nalazi iznad magistrale, ali ne visoko, što obezbeđuje lak pristup infrastrukturi i prelep pogled na Bokokotorski zaliv. Stan se nalazi na drugom spratu i idealan je kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Prostor je pametno zoniran: kuhinja sa dnevnim boravkom, odvojena spavaća soba, kupatilo i balkon sa pogledom na more. Prednosti Uslovi prodaje Cena —150 000 evra.<br data-start="970" data-end="973" />Razmatraju se sve razumne ponude. Moguća je odložena isplata u razumnim okvirima — spremni smo da razgovaramo o individualnim uslovima sa stvarnim kupcima.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 30.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

150.000 €

Učešće

30.000 €

Kredit

120.000 €

Kamata

80.100 €

Iznos mjesečne rate

667 €

Stan

22. apr 2026.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Adresa na upit