Prodaja, Stan Budva Bečići, 36 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Adresa na upit

149.000 €

4.138,9 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

36 m²

Sprat / Spratnost

8

Stan u Bečićima br. 2601 Savremeni studio sa pogledom na more na 8. spratu Nudimo na prodaju savremeni studio sa pogledom na more u stambenom kompleksu Belvedere Residence, koji se nalazi u Budvi. Osnovne karakteristike: Površina: 36 m²Sprat: 8 / 11 (lift)StudioPogled na morePotpuno nameštenSavremeni stambeni kompleksStan površine 36 m² nalazi se na 8. spratu od 11, što obezbeđuje prijatan panoramski pogled i dobro prirodno osvetljenje. Lokacija: more i šetalište — na pešačkoj udaljenostisupermarketi i prodavnice — u blizinikafići i restorani — u okolinicentar grada — nekoliko minutaInvesticioni potencijal: Studiji su jedan od najtraženijih formata nekretnina, posebno u turističkoj sezoni. Zahvaljujući pogledu na more, lokaciji na visokom spratu i potpunoj spremnosti za izdavanje, objekat ima visoku likvidnost i može donositi stabilan prihod od zakupa, kako u kratkoročnom, tako i u dugoročnom periodu.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 29.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

149.000 €

Učešće

29.800 €

Kredit

119.200 €

Kamata

79.566 €

Iznos mjesečne rate

663 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići