Prodaja zemljišta Zeta (Podgorica)

Pronađeno 23 oglasa za upit Prodaja zemljišta Zeta (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Zeta, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

19. maj 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 7400 m². Cijena: 259.000 €

7400 m²

Prodaja

35 €/m²

259.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

29. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 3100 m². Cijena: 133.300 €

3100 m²

Prodaja

43 €/m²

133.300 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

15. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 1429 m². Cijena: 70.000 €

1429 m²

Prodaja

49 €/m²

70.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 3577 m². Cijena: 250.000 €

3577 m²

Prodaja

69,9 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 1443 m². Cijena: 79.365 €

1443 m²

Prodaja

55 €/m²

79.365 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 6000 m². Cijena: 150.000 €

6000 m²

Prodaja

25 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 1880 m². Cijena: 112.800 €

1880 m²

Prodaja

60 €/m²

112.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

13. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 5274 m². Cijena: 263.700 €

5274 m²

Prodaja

50 €/m²

263.700 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

4. mart 2026.
28 Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 2974 m². Cijena: 215.000 €

2974 m²

Prodaja

72,3 €/m²

215.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

8. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 2800 m². Cijena: 206.000 €

2800 m²

Prodaja

73,6 €/m²

206.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 3300 m². Cijena: Na upit

3300 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Zeta, Podgorica – 11600 m². Cijena: 464.000 €

11600 m²

Prodaja

40 €/m²

464.000 €