Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Gornja Gorica (Podgorica)

Pronađeno 15 oglasa za upit Prodaja zemljišta Gornja Gorica (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Gornja Gorica, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

30. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 3759 m². Cijena: 375.900 €

3759 m²

Prodaja

100 €/m²

375.900 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

30. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 1345 m². Cijena: 228.700 €

1345 m²

Prodaja

170 €/m²

228.700 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

30. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 967 m². Cijena: 205.500 €

967 m²

Prodaja

212,5 €/m²

205.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

30. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 1601 m². Cijena: 272.200 €

1601 m²

Prodaja

170 €/m²

272.200 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

24. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 471 m². Cijena: 150.000 €

471 m²

Prodaja

318,5 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 13003 m². Cijena: 39.000 €

13003 m²

Prodaja

3 €/m²

39.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 1365 m². Cijena: 200.000 €

1365 m²

Prodaja

146,5 €/m²

200.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 516 m². Cijena: 118.700 €

516 m²

Prodaja

230 €/m²

118.700 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 5789 m². Cijena: 2.113.000 €

5789 m²

Prodaja

365 €/m²

2.113.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Gornja Gorica

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica. Cijena: 380.000 €

0 m²

Prodaja

380.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 2000 m². Cijena: 1.000.000 €

2000 m²

Prodaja

500 €/m²

1.000.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Zemljište

2. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Gornja Gorica, Podgorica – 890 m². Cijena: 350.000 €

890 m²

Prodaja

393,3 €/m²

350.000 €