Prodaja zemljišta Ostalo (Podgorica)

Pronađeno 16 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

18. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 6348 m². Cijena: 150.000 €

6348 m²

Prodaja

23,6 €/m²

150.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 7659 m². Cijena: 1.531.800 €

7659 m²

Prodaja

200 €/m²

1.531.800 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 1000 m². Cijena: 35.000 €

1000 m²

Prodaja

35 €/m²

35.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 1490 m². Cijena: 52.150 €

1490 m²

Prodaja

35 €/m²

52.150 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

4. dec 2025.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 7000 m². Cijena: Na upit

7000 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 1700 m². Cijena: Na upit

1700 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Donji Kokoti

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 5000 m². Cijena: 263.000 €

5000 m²

Prodaja

52,6 €/m²

263.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 3500 m². Cijena: 105.000 €

3500 m²

Prodaja

30 €/m²

105.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Pričelje

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 4000 m². Cijena: 140.000 €

4000 m²

Prodaja

35 €/m²

140.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 4104 m². Cijena: 38.369 €

4104 m²

Prodaja

9,3 €/m²

38.369 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 3090 m². Cijena: 46.500 €

3090 m²

Prodaja

15 €/m²

46.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Ostalo

Podgorica, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Podgorica – 20000 m². Cijena: 120.000 €

20000 m²

Prodaja

6 €/m²

120.000 €