Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Ostalo (Bar) - strana 2

Pronađeno 34 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Bar)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Bar. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 500 m². Cijena: 66.000 €

500 m²

Prodaja

132 €/m²

66.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 820 m². Cijena: 145.000 €

820 m²

Prodaja

176,8 €/m²

145.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 350 m². Cijena: 140.000 €

350 m²

Prodaja

400 €/m²

140.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 958 m². Cijena: 450.000 €

958 m²

Prodaja

469,7 €/m²

450.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 592 m². Cijena: 250.000 €

592 m²

Prodaja

422,3 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 488 m². Cijena: 110.000 €

488 m²

Prodaja

225,4 €/m²

110.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 600 m². Cijena: 120.000 €

600 m²

Prodaja

200 €/m²

120.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 756 m². Cijena: 114.000 €

756 m²

Prodaja

150,8 €/m²

114.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1012 m². Cijena: 809.600 €

1012 m²

Prodaja

800 €/m²

809.600 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 1160 m². Cijena: 55.000 €

1160 m²

Prodaja

47,4 €/m²

55.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 710 m². Cijena: 210.000 €

710 m²

Prodaja

295,8 €/m²

210.000 €

Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Bar – 456 m². Cijena: 66.000 €

456 m²

Prodaja

144,7 €/m²

66.000 €