Dodatno

Prodaja stanova Tuški Put (Podgorica) - strana 3

Pronađeno 31 oglasa za upit Prodaja stanova Tuški Put (Podgorica)

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

27. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Ul. 4. Jul

Trosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 114 m², 2 kupatila. Cijena: 309.000 €

Trosoban

2

114 m²

Prodaja

309.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

6. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 125.000 €

Jednosoban

1

48 m²

Prodaja

125.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

3. feb 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 69 m², 1 kupatilo. Cijena: 175.000 €

Dvosoban

1

69 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

26. jan 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Ul. 4. Jul

Dvosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 59 m², 1 kupatilo. Cijena: 179.000 €

Dvosoban

1

59 m²

Prodaja

179.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

15. jan 2026.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 51 m², 1 kupatilo. Cijena: 143.000 €

Jednosoban

1

51 m²

Prodaja

143.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

1. dec 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 54 m², 1 kupatilo. Cijena: 145.000 €

Jednosoban

1

54 m²

Prodaja

145.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Stan

18. nov 2025.
Prodaja - Stan Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Tuški Put, Podgorica – 50 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €

Jednosoban

1

50 m²

Prodaja

130.000 €

Prodaja stanova Tuški Put (Podgorica) - šta trebate znati

Tržište prodaje stanova na Tuškom putu u Podgorici bilježi stabilan rast potražnje i cijena posljednjih godina. Ovo naselje privlači kupce zahvaljujući odličnoj lokaciji duž glavnog bulevara, dobroj povezanosti sa centrom grada, blizini tržnih centara i svakodnevnih sadržaja. Tipičan profil kupca su mlade porodice, profesionalci i investitori koji traže praktičan smještaj sa lakim pristupom svim dijelovima Podgorice. Tuški put se ističe raznovrsnom ponudom, od starije gradnje do modernih projekata novogradnje. Prosječna cijena stanova na Tuškom putu iznosi oko 2.708 €/m², sa rasponom od 2.400 do 3.000 €/m² u zavisnosti od kvaliteta gradnje i sprata. Novogradnja sa liftom, parkingom i savremenim grijanjem postiže više cijene, dok starija gradnja nudi povoljnije opcije. Najpopularnija područja su zone uz bulevar sa dobrom infrastrukturom. Za tipičan dvosoban stan od 60-70 m² možete računati na raspon od 150.000 do 210.000 €, dok jednosobni stanovi od 40-50 m² počinju od oko 100.000 - 140.000 €. Pri kupovini stana na Tuškom putu obavezno provjerite list nepokretnosti, upotrebnu dozvolu i katastarske podatke. Strani državljani mogu slobodno kupovati stanove uz plaćanje poreza na prenos imovine od 3% za vrijednosti do 150.000 €. Investicioni potencijal je solidan zbog stalnog rasta cijena i visoke potražnje za izdavanjem u ovom frekventnom naselju, a lokacija omogućava lak pristup svim dijelovima Podgorice. Preporučujemo angažovanje stručnjaka za detaljnu provjeru dokumentacije prije finalizacije kupovine.

Za širi pregled tržišta pogledajte - Prodaja stanova Podgorica

Možda vas zanima i - Izdavanje stanova Tuški Put

Često postavljana pitanja

Prosječna cijena stanova na Tuškom putu u Podgorici kreće se oko 2.700 - 2.800 €/m². Novogradnja sa liftom i parkingom obično postiže više cijene, dok starija gradnja nudi povoljnije opcije. Za dvosoban stan od 60-70 m² očekujte raspon od 150.000 do 210.000 €. Preporučujemo da uporedite više oglasa jer cijene zavise od sprata i blizine bulevara.

Na Tuškom putu najbolje su zone uz glavni bulevar sa dobrom infrastrukturom i blizinom tržnih centara. Stanovi sa višim spratovima i boljim parkingom su najtraženiji. Ove lokacije nude odličnu povezanost sa centrom Podgorice. Pri odabiru obratite pažnju na buku od saobraćaja i kvalitet okoline.

Stanovi na Tuškom putu se obično prodaju za 2 do 5 mjeseci, jer je potražnja solidna na ovom frekventnom bulevaru. Novogradnja sa parkingom prodaje se brže. Realna cijena i uredna dokumentacija ubrzavaju proces. Preporučujemo profesionalnu procjenu kako biste izbjegli dugo čekanje na kupca.

Pri kupovini stana na Tuškom putu računajte na porez na prenos imovine od 3%, notarijske troškove, upis u katastar i eventualnu proviziju. Ukupni dodatni troškovi obično iznose 5-8% od cijene stana. Ovi troškovi su veći kod novogradnje uz bulevar. Uključite ih u budžet kako biste izbjegli neplanirane izdatke.

Prije kupovine stana na Tuškom putu provjerite list nepokretnosti, upotrebnu dozvolu, stanje instalacija i eventualna dugovanja. Posebno obratite pažnju na buku od bulevara, lift i parking. Posjetite stan u različito doba dana. Neprovjerena dokumentacija može dovesti do pravnih problema i neočekivanih troškova.

Da, strani državljani mogu slobodno kupovati stanove na Tuškom putu u Podgorici. Potrebno je platiti porez na prenos imovine od 3% za vrijednosti do 150.000 €. Proces uključuje provjeru dokumentacije i upis u katastar. Preporučujemo da angažujete advokata sa iskustvom u radu sa stranim kupcima kako biste izbjegli komplikacije.