Ilya Salin

5 - (aktivnih oglasa)

-

Broj licence agenta

-

Oglasi
Prodaja - Zemljište Kotor, Bigova

Zemljište

8. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kotor, Bigova

Kotor, Bigova

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Bigova, Kotor – 600 m². Cijena: 183.000 €

600 m²

Prodaja

305 €/m²

183.000 €

Prodaja - Kuća Kotor, Prčanj

Kuća

8. apr 2026.
Prodaja - Kuća Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Prčanj, Kotor – 300 m², 3 kupatila. Cijena: Na upit

6

3

300 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Tivat, Krašići

Zemljište

8. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Krašići, Tivat – 150 m². Cijena: 529.000 €

150 m²

Prodaja

3.526,7 €/m²

529.000 €

Prodaja - Zemljište Tivat, Krašići

Zemljište

8. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Krašići, Tivat – 617 m². Cijena: 140.000 €

617 m²

Prodaja

226,9 €/m²

140.000 €

Prodaja - Stan Tivat, Krašići

Stan

30. mart 2026.
Prodaja - Stan Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Krašići, Tivat – 119 m², 3 kupatila. Cijena: 496.199 €

Dvosoban

3

119 m²

Prodaja

496.199 €

Nema podataka