Продаж, Квартира Budva Petrovac, 86 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Petrovac

M-1, 85300 Budva, Crna Gora

350.000 €

4.069,8 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

86 m²

Поверх

3

Квартира в Петровці, № 2489 Продається стильна мебльована квартира площею 86 м² з двома спальнями в престижному житловому комплексі, розташованому над пляжем Лучиця в Петровці. Квартира знаходиться на другому поверсі (третьому від рівня землі) і включає простору вітальню з кухнею, дві спальні, дві ванні кімнати та терасу з прекрасним панорамним видом на море. Житловий комплекс оточений пишною зеленню та доглянутим садом, в якому ростуть апельсини та мандарини, інжир, персики, оливки та безліч квітів. За кілька хвилин ходьби знаходиться мальовничий піщаний пляж Лучиця, а набережною можна прогулятися до центру Петровця. У ціну входить індивідуальний закритий гараж і комора. Комплекс складається з шести будинків, занурених у сади та оливкові гаї. Архітектура виконана в сучасному стилі та гармонійно вписується в природне оточення. Квартира повністю мебльована італійськими меблями на замовлення і готова до заселення. З вітальні та тераси відкривається захоплюючий вид на Адріатичне море та зелені пагорби. Переваги квартири в Петровці та характеристики оздоблення: – Панорамні алюмінієво-дерев'яні вікна з електричними жалюзі – Посилені вхідні двері – Мармурові підлоги у вітальні – Паркет з рідкісних африканських порід дерева у спальнях – Підлогове опалення у ванних кімнатах – Італійська сантехніка та високоякісні оздоблювальні матеріали – Система кондиціонування з режимами охолодження та обігріву – Відеодомофон, супутникове телебачення (100+ каналів російською мовою) – Упорядкована озеленена територія з паркуванням – Центральні міські комунальні послуги Місцезнаходження: – <a href="https://maps.app.goo.gl/R9QH7G96J8PLC5rU9">Пляж Лучиця</a> — всього 700 м – <a href="https://mdrealty.me/property_city/petrovac/" data-type="property_city" data-id="288">Центр Петровця</a> з набережною, магазинами, ринком, школою, ресторанами та медичними установами — на пішохідній відстані – Тихий район з чистим повітрям і багатьма оливковими деревами