Продаж, Квартира Budva Podkošljun, 58 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15
Maja Simic

Maja Simic

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Podkošljun

Адреса за запитом

230.000 €

3.965,5 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

58 m²

Поверх

2

Будва біля ресторану Кузина Будівля Техноплюса Другий поверх, ліфт Двокімнатна сучасна квартира площею 58 м2, використовувалася лише влітку власником, не здавалась З квартирою два гаражні місця за ціною 230 000 е

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 46.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

230.000 €

Внесок

46.000 €

Кредит

184.000 €

Відсотки

122.820 €

Сума щомісячного платежу

1.023 €

  • Uploaded content
    Maja Brooker

    Maja Simic

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Квартира

16. jan 2026.
Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Budva, Podkošljun

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Podkošljun, Budva – 63 м², 2 ванних. Ціна: 225.000 €

Двокімнатна

2

63 m²

Продаж

225.000 €

Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Квартира

16. jan 2026.
Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Budva, Podkošljun

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Podkošljun, Budva – 74 м², 1 ванна. Ціна: 210.000 €

Двокімнатна

1

74 m²

Продаж

210.000 €

Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Podkošljun

Budva, Podkošljun

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Podkošljun, Budva – 51.02 м², 1 ванна. Ціна: 219.386 €