Продаж, Квартира Budva Bečići, 45 m2

20. mart 2026.
Advert Image
1 / 6

Зовнішнє посилання

Snežana Nikić

Snežana Nikić

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Ivanovici

135.000 €

3.000 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

45 m²

Поверх

2

Однокімнатна квартира з басейном і видом на море – Бечичі, відмінна інвестиція Продається однокімнатна квартира площею 45м², розташована в районі Івановичі, Бечичі, в тихому середовищі поблизу природи, яке забезпечує максимальну приватність і комфорт. Локація відома великою кількістю готелів та апартаментів, які здаються в оренду під час сезону, що робить цю нерухомість особливо привабливою для інвестицій. Квартира знаходиться на другому поверсі і функціонально організована, з достатньою кількістю природного світла та приємним плануванням приміщень. Додаткову цінність надає вид на море та місто, а також використання басейну в комплексі, що робить її ідеальною для короткострокової оренди, а також для проживання протягом усього року. У нашій пропозиції є кілька квартир в одному будинку, як однокімнатних, так і двокімнатних, що дозволяє вибрати відповідно до потреб покупця. Парковочне місце доступне за додаткову плату, тоді як громадська парковка забезпечена поблизу об'єкта. Для отримання додаткової інформації та бронювання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Особливості

Паркінг

Громадський паркінг, Можливість придбати гараж

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 27.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості