Продаж, Офісне приміщення Budva Bečići, 600 m2

03119599
-
Продаж
Офісне приміщення Budva, Bečići
Bečići, Crna Gora
1.150.000 €
1.916,7 € / m²
Кімнати
8
Санузли
-
Площа
600 m²
Готель у Бечичах №844 Міні-готель у Бечичах. Готель вигідно вирізняється хорошим розташуванням, у тихому і спокійному місці в кінці вулиці, до найкращих пляжів у Бечичах всього 300 метрів, а поруч з готелем знаходиться вся необхідна інфраструктура, кафе, супермаркет, аптека. Проживання: - 5 студійних апартаментів (міні-кухня, душ), - 3 апартаменти з вітальнею, спальнею, кухнею та ванною, - 1 дуплексний апартамент, вітальня, кухня, дві спальні, ванна. Площа міні-готелю становить 600 м2. Готель має систему сонячних панелей, які протягом сезону повністю забезпечують готель гарячою водою, також великий апартамент має підлогове опалення, а в готелі є можливість встановлення системи центрального опалення. Важливо зазначити, що готель має давно сформовану базу постійних клієнтів, тому заповненість готелю в період з травня по жовтень становить 100%.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 230.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
1.150.000 €
Внесок
230.000 €
Кредит
920.000 €
Відсотки
614.098 €
Сума щомісячного платежу
5.114 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Офісне приміщення
Офісне приміщення на продаж Bečići, Budva – 600 м², 15 ванних. Ціна: 1.500.000 €
15
15
600 m²
Продаж
1.500.000 €

Офісне приміщення
Офісне приміщення на продаж Bečići, Budva – 311 м², . Ціна: 750.000 €
-
-
311 m²
Продаж
750.000 €

Офісне приміщення
Офісне приміщення на продаж Bečići, Budva – 1200 м², . Ціна: 1.800.000 €