Продаж, Земля Budva Reževići, 957 m2

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 2

Зовнішнє посилання

Stevan Đurašević

Stevan Đurašević

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Земля Budva, Reževići

Адреса за запитом

382.800 €

400 € / m²

Площа

957 m²

Светі Стефан – Нерухомість представляє ексклюзивну пропозицію урбанізованої ділянки площі 957 м², розташованої в спокійному і приватному прибережному середовищі, всього в кількох хвилинах ходьби від моря. Ділянка знаходиться в одному з більш привабливих місць в цьому районі і представляє рідкісну можливість для будівництва розкішної вілли з видом на море. Дозволена брутто площа будівництва становить до 450 м², з можливістю будівництва об'єкта в три поверхи. Однією з основних переваг цієї нерухомості є виняткове місцезнаходження — море знаходиться приблизно в 2 хвилинах ходьби, тоді як перший з кількох пляжів розташований приблизно в 300 метрах прямої лінії. Більше пляжів доступні на пішій відстані, що робить ділянку ідеальною як для приватної сімейної резиденції, так і для преміум інвестиційного проекту. До ділянки веде асфальтований шлях, а необхідна інфраструктура та комунікації знаходяться в безпосередній близькості, що значно полегшує процес проєктування та будівництва. Ця нерухомість об'єднує рідкісні якості для прибережної локації: близькість до моря, спокій, приватність, вид і готовність до будівництва. Основні характеристики: Площа ділянки: 957 м² Дозволене будівництво: до 450 м² брутто Можливість будівництва об'єкта до 3 поверхів Вид на море Асфальтований доступ Інфраструктура поруч Пляжі на пішій відстані Підходить для розкішної вілли або інвестиційного проекту Рідкісна можливість купівлі урбанізованої ділянки неподалік моря, ідеальної для будівництва сучасної приморської вілли або ексклюзивної інвестиційної нерухомості.

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 76.560 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

382.800 €

Внесок

76.560 €

Кредит

306.240 €

Відсотки

204.414 €

Сума щомісячного платежу

1.702 €

Зовнішнє посилання

  • Uploaded content
    Sveti Stefan - Real Estate

    Stevan Đurašević

Схожа нерухомість
Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 1000 м². Ціна: 297.000 €

1000 m²

Продаж

297 €/m²

297.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 1000 м². Ціна: 300.000 €

1000 m²

Продаж

300 €/m²

300.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 1390 м². Ціна: 350.000 €

1390 m²

Продаж

251,8 €/m²

350.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 420 м². Ціна: 110.000 €

420 m²

Продаж

261,9 €/m²

110.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 834 м². Ціна: 220.000 €

834 m²

Продаж

263,8 €/m²

220.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

16. jan 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 450 м². Ціна: 241.000 €

450 m²

Продаж

535,6 €/m²

241.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 3561 м². Ціна: 285.000 €

3561 m²

Продаж

80 €/m²

285.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Терміново

Земля

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 423 м². Ціна: 300.000 €

423 m²

Продаж

709,2 €/m²

300.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 3200 м². Ціна: 1.000.000 €

3200 m²

Продаж

312,5 €/m²

1.000.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

16. jan 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Адреса за запитом

450 m²

Продаж

535,6 €/m²

241.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

3561 m²

Продаж

80 €/m²

285.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 10556 м². Ціна: 750.000 €

10556 m²

Продаж

71 €/m²

750.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1390 m²

Продаж

251,8 €/m²

350.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1000 m²

Продаж

300 €/m²

300.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

420 m²

Продаж

261,9 €/m²

110.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

834 m²

Продаж

263,8 €/m²

220.000 €