Продаж, Квартира Budva Bečići, 41 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

143.500 €

3.500 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

41 m²

Житловий комплекс у Бечичах, № 2147 Клубний будинок MONTESA HILL – ідеальне місце для тих, хто шукає спокій і комфорт далеко від міської метушні, одночасно з відмінним доступом до інфраструктури Будви. Вид з кожної квартири на захід сонця та Будванську рив'єру створить незабутню атмосферу, а басейн і сауна додадуть комфорту та зручності у ваше повсякденне життя. Будинок побудований з використанням високоякісних оздоблювальних матеріалів європейського виробництва, що гарантує високу якість та елегантний дизайн. Це відмінний варіант не лише для інвестицій, але й для відпочинку та постійного проживання. Податок у 3% при купівлі нерухомості не сплачується. Якщо ви шукаєте нерухомість у престижному районі з прекрасним видом та комфортними умовами, MONTESA HILL – відмінний вибір. На продаж залишилося 6 квартир (актуально на 03.08.2023): – 1-й поверх – 41 м2 (40 квартир + 1 тераса) квартира з 1 спальнею = 143 500 євро – 1-й поверх – 48 м2 (45 квартир + 3 тераси) квартира з 1 спальнею = 168 000 євро – 1-й поверх – 51 м2 (42 квартири + 9 терас) квартира з 1 спальнею = 168 300 євро – 1-й поверх – 64 м2 (54 квартири + 10 терас) квартира з 1 спальнею = 224 000 євро – 2-й поверх – 45 м2 (44 квартири + 1 тераса) квартира з 1 спальнею = 162 000 євро – 2-й поверх – 75 м2 (66 квартир + 9 терас) квартира з 2 спальнями = 270 000 євро

Особливості

Стан

Новобудова

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 28.700 €

Відсоткова ставка

4.50%