Продаж, Квартира Budva Ostalo, 92 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

321.335 €

3.492,8 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

92 m²

Поверх

4

Квартира в Будві, № 527 Апартаменти площею 92 м2 у сучасному універсальному житловому комплексі в самому центрі Будви - головного туристичного центру Чорногорії. Квартира має простору терасу, з якої відкривається вид на сучасну частину міста Будви, море та острів Святого Миколая. Квартира складається з просторий вітальні з кухнею, 2 спалень, ванної кімнати та великої тераси. Централізована система кондиціонування та опалення, підлогове опалення, швидкий інтернет, домофон, кабельне телебачення. У комплексі: цілодобова охорона, відеоспостереження, система пожежної сигналізації, підземний паркінг. На продажу є квартири: 4-й поверх 1 спальня 85 м2 319 300 євро, 4-й поверх 2 спальні 92 м2 323 330 євро, 5-й поверх 2 спальні 92 m2 324 825 євро, 5-й поверх 2 спальні 94 m2 343 340 євро, 5-й поверх 2 спальні 93 m2 327 880 євро, 8-й поверх студія 42 m2 116 400 євро, 8-й поверх 3 спальні 191 m2 1 000 000 євро, 8-й поверх 2 спальні 240 m2 1 299 000 євро, 8-й поверх 3 спальні 190 m2 1 009 000 євро.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 64.267 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

321.335 €

Внесок

64.267 €

Кредит

257.068 €

Відсотки

171.592 €

Сума щомісячного платежу

1.429 €

Квартира

4. apr 2026.