Продаж, Будинок Budva Reževići, 550 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Reževići

Адреса за запитом

3.299.000 €

5.998,2 € / m²

Кімнати

5

Санузли

6

Площа

550 m²

Поверх

3

Вілла в Режевичах, № 2247 На продажу виставлено унікальний дизайнерський будинок у районі Режевичі, Чорногорія, який поєднує в собі шарм старого прибережного містечка та історичні пам'ятки. Архітектура вілли гармонійно вписується в навколишню атмосферу, а сад, занурений у зелень багаторічних дерев, створює атмосферу райського куточка. На ділянці, прикрашеній мармуровими елементами та екзотичними рослинами, знаходиться басейн з бежевого каменю з золотим мозаїкою, обладнаний водоспадом, протитечійною системою та джакузі. Кам'яна лавка біля басейну доповнює цей величний комплекс. Задній двір будинку прикрашений хамамом, створеним для релаксації та догляду за тілом, а також затишними альтанками. Структура будинку: Перший поверх: Включає передпокій з ліфтом і широкими сходами, їдальню з вітальнею та каміном, кухню з туалетом і другий вихід у внутрішній двір. З усіх кімнат можна вийти на тераси та в сад до басейну. Другий поверх: Складається з трьох спалень з розкішними ванними кімнатами. Головна спальня прикрашена розписаними стінами та каміном, зі скляними стінами та терасами з видом на море та оливкові гаї. Ванна кімната включає чавунну ванну та душову кабіну, виконані в ексклюзивному дизайні. Третій поверх: Лофт з шкіряними диванами, призначений для відпочинку та розваг, з окремою спальною зоною, гардеробною та великою ванною кімнатою в бруталістських тонах з тропічним душем. Цей будинок представляє собою поєднання розкоші, комфорту та унікальності, ідеальний для життя, відпочинку та насолоди прекрасними моментами.