Продаж, Квартира Kotor Risan, 112 m2

22. maj 2026.
Advert Image
1 / 11

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Kotor, Risan

Адреса за запитом

362.000 €

3.232,1 € / m²

Кімнати

3

Санузли

3

Площа

112 m²

Квартира в Рисані, № 2709 Пропонуємо на продажу двоповерхові апартаменти MILITA в бутик-комплексі Castello Risano, який розташований у містечку Рисан, в одному з наймальовничіших куточків Боки-Которської. Простора планування, панорамні види на море та приватна атмосфера роблять цю нерухомість ідеальним вибором як для особистого проживання, так і для відпочинку. Основні характеристики: Площа: 112 м² Тераса: 9,7 м² Кількість спалень: 3 Ванні кімнати: 3 Про апартаменти: MILITA — це двоповерхові апартаменти, виконані в сучасному середземноморському стилі з використанням якісних матеріалів і природних відтінків. Простір наповнене природним світлом завдяки великим вікнам і відкритим видам на зелені околиці та Боку-Которську. На верхньому рівні розташовані вітальня, кухня, спальня, дві ванні кімнати та тераса, тоді як на нижньому рівні знаходиться додаткова приватна спальна зона з власною ванною кімнатою. Інфраструктура комплексу: Резиденти Castello Risano мають доступ до: відкритого басейну, облаштованої території, зони відпочинку, паркування, Wi-Fi на території комплексу. Комплекс розташований у тихій зеленій частині Рисану і складається лише з кількох резиденцій, що забезпечує приватність і атмосферу бутик-життя. Локація: море та набережна — близько 850 м центр Рисану — близько 550 м римські мозаїки — близько 400 м Пераст — близько 5 км Котор — близько 20 км Порто-Монтенегро — близько 27 км аеропорт Тиват — близько 27 км Інвестиційний потенціал: Просторі дуплексні апартаменти з трьома спальнями в Бока-Которській належать до найбільш затребуваних форматів нерухомості для сімейного відпочинку та преміум-сегменту оренди. Завдяки розташуванню в бутиковому комплексі, виду на море та обмеженій кількості резиденцій, об'єкт має високий потенціал для отримання стабільного доходу від оренди та довгострокового зростання вартості.