Продаж, Будинок Kotor Bigova, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Bigova

Bigovo, Crna Gora

890.000 €

2.966,7 € / m²

Кімнати

5

Санузли

1

Площа

300 m²

Вілла в Бігово, № 509 Продається розкішна вілла на першій лінії моря в муніципалітеті Котор, у старому рибацькому селі Бігово, Будинок складається з 3 поверхів: у підвалі є великий гараж на 2 автомобілі та фітнес-зал. На першому поверсі: кухня в окремій кімнаті, вітальня, їдальня, камін, ванна кімната, велика тераса з дуже гарним видом на затоку. На другому поверсі є дві спальні, кожна зі своєю ванною кімнатою, і велика тераса з прекрасним видом на затоку, сходи на другий і третій поверхи ведуть всередині будинку. На третьому поверсі є ще 2 спальні та 1 ванна кімната, велика тераса з видом на море. З іншого боку перед будинком облаштована зона для відпочинку, піч для барбекю, маленька кухонна зона. У будинку виконана дуже якісна обробка: у кімнатах підлога з натурального масиву дерева, в приміщеннях, де є кераміка, підлога з підігрівом, підвісні стелі, освітлення. Підключено інтернет, супутникове телебачення, відеоспостереження. 10 м до моря, 100 м до найближчого магазину, 10 м до найближчого ресторану, 10,0 км до міста Котор. 6 км до аеропорту Тиват. Поселення Бігово дуже тихе, приємне, мальовниче, малонаселене місце, далеко від галасливих дискотек, жвавих вулиць, дитячих та молодіжних розважальних центрів. Це місце для відпочинку романтиків, рибалок, дайверів і для тих, хто любить відпочивати далеко від шуму цивілізації.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 178.000 €

Відсоткова ставка