Продаж, Квартира Budva Bečići, 96 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

365.000 €

3.802,1 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

96 m²

Поверх

4

Квартира в Бечичах, № 2436 Простора квартира з панорамним видом на море в елегантному житловому комплексі в Бечичах Пропонуємо вам світлу, простору квартиру з двома спальнями, яка розташована на 4-му поверсі сучасного житлового комплексу в живописному курорті Бечичі. З вікон і тераси цієї стильової резиденції відкривається приголомшливий вид на Адріатичне море та узбережжя. Загальна площа квартири становить 96 м². Планування продумане до найменших деталей: просторий вхідний хол, світла вітальня, з'єднана з кухнею та їдальнею, з виходом на велику терасу. Дві комфортні спальні також мають власні виходи на терасу, звідки можна насолоджуватися морськими заходами сонця. У квартирі є два повних ванних кімнати, а стелі висотою понад 3 метри надають додатковий об'єм і відчуття простору. Житловий комплекс відрізняється високим рівнем комфорту: передбачено великий басейн з зоною для відпочинку, облаштована зелена територія, підземний гараж, а також відкрита парковка для гостей. У вартість квартири включено необмежене право користування парковочним місцем у підземному гаражі. Комплекс обладнаний ліфтом, рецепцією і знаходиться під управлінням професійної управляючої компанії. Завдяки розташуванню на підвищенні, з усіх квартир відкривається прекрасний вид на море, а шлях до набережної та пляжу займає всього кілька хвилин пішки. У безпосередній близькості знаходяться магазини, кафе, ресторани та інша міська інфраструктура. Додатково можливий платіж у РФ.